| Biu_7672 a întrebat:

Heii puppy dog eyes. Ce parere aveti despre " FLESH TUNNELS "? ( cerceii aia care-ti maresc lobul urechii excesiv X_x, cautati pe google daca nu stiti ). As vrea sa vad care-i parerea voastra happy Chiar sunt curioasa cat de tare doare cand iti dai gaura laughing n`as vrea sa incerc.

9 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Cred că se înţelege...deci îmi plac.
Şi doare, nu-ţi pot spune cât, că nu există un grafic al durerii, dar doare tare, simţi că iţi ia foc urechea când lărgeşti gaura, şi nu toţi pot să continue. E mai bine să o lărgeşti cateva minute în fiecare zi, aşa te obişnuieşti cu durearea şi nu ţi se mai pare cine ştie ce.

| Biu_7672 explică (pentru Bishop):

Hai ca ma sperii thinking Sa fiu sincera nu arata rau big grin Dar cand ii vad pe unii cu urechea cat capu'... straight face e gretos big grin

| Biu_7672 explică (pentru Bishop):

Man, stai chill ti-am vazut poza si nu ma ref la marimea aia big grin la ceva mult mai marepuppy dog eyes uite-te la unii africani :d.

| Bishop a răspuns (pentru Biu_7672):

Ştiu la ce te referi, nici mie nu îmi plac cele foarte mari, lobul urechii, ce a rămas din el, este subţiat rau de tot, şi nu ştiu, mi se pare că arată urât, şi daca ai observat, stau spre exterior din cauză că sunt prea mari.

| Biu_7672 explică (pentru Bishop):

Mda, am observat big grin hiidoos o.O

| Sunnywaves17 a răspuns:

Eu spun ca sunt super okei, sincer unor persoane le sta mai bine cu flesh decat cu cercei normali.
Doare, dar daca vrei, rezisti.

| Andra_Maftei_1996 a răspuns:

Nu iti dai nicio gaura. O largesti pe aia de la cercel, pe care o ai deja happy

| diidii19 a răspuns:

Fratee, am așa ceva. Și n-ai cum să-ți dai găuri pentru așa ceva. Dacă ai găuri, trebuie să ți le lărgești. Eu le-am lărgit cu un expander și nu doare așa tare. Pe mine mnu prea m-a durut. (: