| FolosimMaiMultiContulAsta a întrebat:

Ce parere aveti de cerceii flesh tunnel? Mie imi plac, dar mi se pare ca strica urechea. adica gaura e cam mare. si stiti daca se poate face o gaura pentru acesti cercei daca deja ai alta gaura facuta, normala? Dar atunci cand face gaura cum se face? se scoate un cerc din ureche? Si il arunca la gunoi?

Răspuns Câştigător
| CiicxuBăă a răspuns:

Da, sunt super. Nu am dar nu strica urechea. adica e ca o gaura obisnuita doar ca e mai mare happy

3 răspunsuri:
| Sunnywaves17 a răspuns:

Hm, pai de asta se numesc "flesh tunnels" pentru ca sunt gauri mai mari in ureche, Nu strica urechea, e decizia proprie fiecarei persoane in parte daca doreste sa-si faca.
Pur si simplu se baga niste "bete" sau "spirale" numite expandere si schimbi marimile de la mic la mare incet pana se largeste gaura.
Hai te pup

| Ami_Amilici_1996 a răspuns:

Ce sa arunce? laughing parti din lobul urechii? damn =] NU. Iti faci o gaura normala de cercel si dupa aceea o tot largesti cu expandere.