| AndruCriistina a întrebat:

Sambata asta voi merge la o discoteca, si in fiecare sambata ei schimb tema, de exemplu sambata trecuta trebuia sa te imbraci in roz, sambata asta tema este de ingeri si demoni. Cum credeti ca ar trebui sa ma imbrac ca si cum as fi un demon? laughing Ar merge un tricou sau maieu rosu cu pantaloni scurti?

7 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

Imbraca-te in vampirita sau in varcolac, sau de ce nu, in negru, ca sa fii ca femelele de la paianjenii "Vaduva Neagra" care-si devoreaza partenerii dupa imperechere? Adica ii mananca. :-)

| AndruCriistina explică (pentru FoundYouLover):

Suna chiar interesant. big grin si asa vreau sa ''devorez'' un baiat laughing)

| FoundYouLover a răspuns (pentru AndruCriistina):

Asa merita baietii, sa fie "devorati". Rapid, direct, fara ascunzisuri.

| Cristi19 a răspuns:

Da,si eventual sa faci rost de niste coarne si niste "sange" pe la coltul guriilaughing

| AndruCriistina explică (pentru Cristi19):

Hmm, coarne nu nu cred ca este nevoie laughing), dar imi voi pune un ruj rosu ceva de genul.

| Cristi19 a răspuns (pentru AndruCriistina):

Aripi rosii ar mai fi tari daca ai din ce sa-ti facilaughing

| AndruCriistina explică (pentru Cristi19):

E prea de tot, m.as face de ras laughing) nu trebuie sa mergi prea incarcat acolo. Cum am zis sambata trecuta a fost tema sa te imbraci roz, si multi au venit in alb si negru, deci nu este obligatoriu laughing