| BlackRoseMary a întrebat:

Heii TPU! Am bagat la spalat o pereche de tenisi si s.a colorat marginea de plastic in roz. Pot sa.i mai fac ceva sa.si revina?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca cu cif

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu mai e nimic de făcut decât să accepți situația. Dacă folosești clor, vor primi o nuanță de galben. Alb curat nu vor mai fi niciodată. Clorul nu are utilizări universale. Alege, roz sau galben : ))?

| DaRaspund a răspuns:

Incearca cu un pic de clor. Pui pe o carpa si dai doar pe plasticul ala, sa nu atingi altceva ca se decoloreaza!