| lemonade666 a întrebat:

vreau si eu idei. am facut o gafa fara sa imi dau seama. am bagat in masina de spalat niste pantaloni verzi ai sotului cu 3 tricouri albe cu model pe ele si s au colorat in verde. ce sa fac sa revina la culoarea initiala si sa nu se piarda modelul?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina! Pune ti tricourile la masina de spălat doar pe ele fara alte haine, adaugati vanish de pete si dero care curata petele si cu siguranta ve ti reusii dumneavoastră să rezolvati problema. O seară frumoasă. Sarut mîna si mult succes.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina! Multumesc pentru fundă, a ti rezolvat problema?

| lemonade666 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Buna! da, am rezolvat problema cum m-ai sfatuit tu. multumesc frumos si scuze de intarzierea raspunsului laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru lemonade666):

Sarut mina! Stati linistita, ma bucur ca s-a rezolvat, mii de multumiri pentru fundă. o seara frumoasa va doresc.

| WaterDrop a răspuns:

Sunt doar niste tricouri si va intelege greseala daca ii explici.

| Sellak a răspuns:

Doamna draga, permiteti-mi sa va adresez si eu o intrebare:
Sotul dumneavoastra stie despre asta?

http://www.tpu.ro/......a-lui-fac/

| Catalin_Turc_1989 a răspuns:

Ii spui sotului tau ca anul acesta se poarta culoarea verde si de aceea le-ai vopsit. In cazul asta ramane si modelul.