| kleorys a întrebat:

Hey fetelor! Cine ma poate ajuta in legatura cu unghiile false?! Mi am pus unghii false cam de 3 zile dar nu stiu ce trebuie sa fac mai departe cam in cate zile trebuie sa merg la "umplut" sau sa le refac, credeti ca unghiile false distrug unghiile normale?! etc etc... Dau funda pentru informatii!

Răspuns Câştigător
| ema69 a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la cea care ti le-a pus sau sa o suni si sa o intrebi tot ce te intereseaza.Ea e cea mai in masura sa iti dea sfaturi.

1 răspuns:
| ema69 a răspuns:

In ce priveste unghiile tale, vor fi mai fragile dupa ce renunti la cele false, eu cel putin asa am patit.Eu trebuia sa merg la umplut cam la o luna.