| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Stie cineva ce se intampla cu okazii.ro. am observat ca majoritatea prosudelor au termenul expirat. thinking

Răspuns Câştigător
| razvy9912 a răspuns:

Pai cred ca oamenii nu mai folosesc sau e ceva de la site... nu-ti fa griji rezolva ei cumva

3 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Pai apar tot alea probabil pentru ca nu mai sunt atat de multe persoane care sa vanda lucruri.

| caponeboss a răspuns:

Nu-ti lua produse de pe okazi pentru ca nu sunt bune sau tu comanzi ceva si ei ati trimit alt ceva

| Against a răspuns (pentru caponeboss):

Am luat odata si mi-a venit exact ce am vrut.
Acum am vrut sa iau ceva, si imi spuse ca mai are valabilitate 16 zile produsul, si a 2 a zi cand m-am uitat era expirat. thinking