| Rebecca_1381 a întrebat:

Heii TPU! As vrea sa ma vopsesc si nu stiu sigur ce culoare, am ochii de culoare verde inchis(daca exista verde inchislaughing) anyway... tenul il am destul de inchis la culoare... Mi s-ar potrivi negru? Sau mai bine un roscat spre castaniu ceva de genuthinking chiar nu stiu.Parul meu natural este saten cu putin blond.Deci voi ce credeti ca mi s-ar potrivi, ce culoare mi-ar scoate ochii mai mult in evidenta? Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| danaG a răspuns:

Cred ca baietii ar fi incantati sa cunoasca o bruneta cu ochii verzi!

5 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Nuuu negru Doamne ferestelaughing eu zic sa folosesti produse de la syosbig grin saten ciocolatiu sau saten rece. cred ca ar merge si un violet inchis:*

| PopStarInMyMind a răspuns:

Eu zic ca mai bine l-ai face castaniu sau roscat.In niciun caz negru! Nu cred ca ar arata foarte bine!
Aici o sa gasesti mai multe culori:http://www.google.ro/......tp?/imgres
Uite pe care zic eu:
5M; 7M; 9R; 11R si de ce nu si 10R;)
Sper ca te-am ajutat!

| Rebecca_1381 explică:

M-am vopsit saten inchis, si imi place foarte mult:X:X:X

| MicutzaaPooh a răspuns:

Daca tu esti in poza iti spun ca iti sta foarte bine asa cum esti acum, dar decizia iti apartine. Ar merge un brunet sau un verde sa se asorteze cu ochii, glumesc, sau cateva noante mai deschis decat il ai acum adica un saten spre blond sau chiar un blond auriu. Sper ca te-am ajutat macar un pic big grin pupici fato :*:*

| CristinaLazar858 a răspuns:

Cred ca niste suvite sau pete blonde nu ti-ar strica. Si eu am ochii verzi.