| iShadowz a întrebat:

Heii,TPU.
Cum ii explic frizeritei ca vreau sa ma tunda asa?
http://www.google.ro/......tp?/imgres

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Heeey! :*
Interesant look.
Pai eu zic sa ii printezi poza mare pe toata hartia, ca poate nu vede bine pe telefon si preferabil sa fie color si o intrebi.Credeti ca puteti/ca sunteti in stare sa ma tundeti asa? Ca poate nu stie si te trezesti cu cine stie ce surpriza la final.Bafta! :* >big grin

| iShadowz explică (pentru Floreenofficial):

Pai toata treaba e ca nu merge cu poza, am mai incercat...
Trebuie sa ii explic in cuvinte, si habar nu am cum. laughing

| Floreenofficial a răspuns (pentru iShadowz):

Pai atunci stai asa ca sa nu faci vreo nazbatie sau du-te pe rand pe la toate frizeriile si intreaba daca ar fi cineva in stare sau intreaba-ti prietenii daca cunosc frizerii unde sunt oameni cu experienta...

| iShadowz explică:

@nikoleta12 Bretonul nu il vreau asa...Il am dat pe o parte si nu vreau sa il schimbe. Doar restul.

| Anddreee a răspuns:

Cred ca cel mai usor ar fi sa tragi poza la imprimanta sau sa pui poza in telefon si ii arati.

| nikoleta12 a răspuns:

Da poza la printer si arataio...
sauii spui ca vrei breton rotund iar restul parului in scari...