| Liana12 a întrebat:

Heii TPU! :* Cum pot sa mi decolorez parul printr-o metoda naturala? dau funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| EllyEllu a răspuns:

Cu zeama de lamaie si cu ceai de musetel :*

| Liana12 explică (pentru EllyEllu):

Mersii mult o sa iti dau funda puppy dog eyes :*

| Deiiiiaa a răspuns (pentru EllyEllu):

Aș vrea și eu să încerc și am mai auzit de aceste metode, dar aș vrea să te întreb: chiar funcționează?

| Liana12 explică (pentru Deiiiiaa):

Nu stiu. Inca nu am incercat. Eu am parul saten deschis spre blond si a inceput sa se inchida la radacina ( a devenit un saten cu o tenta mai inchisa dar nu foarte inchisa ) si nu imi place. O sa incerc metodele astea in vara. Daca se deschide te anunt happy Dar mai e mult pana atunci. P.S : am auzit ca daca folosesti zeama de lamaie trebuie sa stai si la soare 10-15 min si ca cel mai bine ar fi vara ( dar sa nu stai mai mult pentru. ca lamaia usuca parul si sa te speli bine ) si la fel si cu ceaiul de musetel sa il folosesti vara. Sincer mi-e cam frica sa folosesc apa oxigenata pentru. ca am parul lung si l-ar arde. In niciun caz nu as vrea sa ma tund.

10 răspunsuri:
| MarcŞiAtât a răspuns:

Simplu! Il bagi in toaleta! happy

| Liana12 explică (pentru MarcŞiAtât):

Hahaha straight face incearca tu asta :* baftawinking o sa ai nevoie laughing

| MarcŞiAtât a răspuns (pentru Liana12):

Haha daaa..pacat ca nu prea am par haha happy

| Mey a răspuns:

Cu coaja de nuca (verde) se face mai galbui

| MisaMisaShinigamiAngel a răspuns:

Cele mai frumoase rezultate le obtii daca iti faci masti cu miere. Culoarea incepe sa se deschida abia dupa vreo luna, dar merita. Si de metodele din celelalte raspunsuri am mai auzit, dar nu am incercat niciodata. Succes!

| VasileIon32 a răspuns:

Cu apa oxigenatawinkingbig grin

| VasileIon32 a răspuns:

Cu apa oxigenatahappy iti spun din propria experientalaughing