| Zendayaaa a întrebat:

Heii TPU. Helppp mee! Maine merg la coafor si nu am idei cum sa ma tund...acum am parul tuns in scari si in "V", recomandați-mi o tunsoare de vara happy funda :* dar nici prea scurta tunsoarea, thanks TPU♥

3 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

Inca nu a venit vara! poti merge si atunci la coafor.acum nu prea se mai poarta scarile.dar tu porti exact ce vrei si te simti bine.

| lulugabi a răspuns:

In scari

| xAnnabelle a răspuns:

Ai putea sa-ti tai parul` drept, adica sa nu mai fie in forma de "V" si sa-ti faci un breton. Ori un breton intr-o` parte si sa-ti faci "gherute" in fata(sau fara breton). Sa te razi intr-o parte, cum a fost Rihanna intr-un timp(chestia asta e la moda acu`), depinde, ar fi mai usor sa cauti ceva pe net, fix cu preferintele tale si sa te faci asa cum iti doresti happy