| anonim_4396 a întrebat:

Daca m-am tuns singura si a iesit ceva gen in scari, dar se vede ca si cum ar fi despicat la capete, ce e de facut pentru a remedia problema? Astept sa creasca cat de cat parul, sau sa merg la coafor pentru o tunsoare calumea in scari, daca tot a iesit ceva asemanator?! Multumesc!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Coafor.

| ReddY25 a răspuns:

Încearcă-ți norocul la coafor

| sammie a răspuns:

Mai bine mergi la coafor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi la coafor sau la frizerie să ți de-a un nou format la păr

| Celestina003 a răspuns:

Reparate la coafor

| OxyAliA a răspuns:

Cel mai bine ar fi să mergi la un coafor.

Acolo vei putea primi și sfaturi legate de tunsori; asta în cazul în care dorești să te mai tunzi singură în viitor.

| templerun a răspuns:

Te poti duce la coafor sa ti repare tunsoarea