| Sadness12 a întrebat:

Heii TPU! M-am decolorat si vopsit de multe ori si am folosit placa aproape in fiecare zi si acum am parul ars si rupt. Orice incerc sa ii fac nu imi sta deloc si nu arata bine..Stiti ceva tratament care merge? (de tuns nu pot sa ma tund pentru ca am deja parul pana la umeri)

2 răspunsuri:
| Flcov a răspuns:

Clar că trebuie să renunți la placă și să îți tunzi vârfurile regulat. Nu îl mai vopsii atât de des. Un remediu natural pentru regenerare este uleiul de ricin aplicat pe scalp și ulei de cocos pe lungime. Alegerea corecta a șamponului și a unei măști profesionale.

| Pavel_Anastasia_1972 a răspuns:

Bună ziua.Și fata mea a folosit foarte mult placa de par. Avea un par des și lung dar s-a scurtat deoarece si-a ars prea mult parul și a început sa cadă.Am căutat pe internet metode și am auzit ca șamponul de cal este foarte bun.Deasemenea i-am cuparătat și a început sa îi crească și nici macar nu a mai avut mătreață.O seara faina va doresc