| eudoareuuuu a întrebat:

Heii vreau sa merg la un salon sa ma ma epliez pe picioare de sus pana jos si in zona intima, acuma sunt facuta cu lama si am numai bubite acolo jos si vreau sa stau 2 saptamani sa nu mai ma fac deloc nici acolo nici pe picioare si sa merg la un salon ca sa nu mai ma irit, nu stiti cam cat ar costa? Si mie cumva jena sa merg la un salon sa imi vada alta zona intima, voi ce ziceti, dau funda :*

Răspuns Câştigător
| 666_7474 a răspuns:

Picioare si zona inghinala nu te ajunge mai mult de 50, dar depinde de salon si oras. Nu e nicio rusine, mai ales daca este femeie respectiva. Fii sigura ca nu te va judeca ca esti prea slaba, prea grasa sau prea nu stiu cum. Asta e meseria lor si nu ai niciun motiv sa te simti jenata :*.

2 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Cauta pe zumzi si pe adulmec oferte pentru orasul tau, o sa gasesti preturi foarte okwinking

| stark47 a răspuns:

Nu am idee cat de mult, ins asteaptate la ceva gen100 150 cam asa este media in Galati.
uite, eu de obicei cand imi este rusine sa fac ceva anume imi spun in gand "de parca eu as fi primul pe care-l vad astia dezbracat"
la ginecolog e aceeasi chestie, cand o sa faci trebuir intime cu prietenul tau, aceeasi chestie va fi