| AddaSunnii a întrebat:

Heii, vreau sa stiu o chestie. Ce cred baietii despre aparatele dentare? La o fata, ma refer... dar daca fata aceea are si cosuri? Rog seriozitate! Ma intrebam daca, e asa de... inestetic thinking Baietii, vreau raspunsuri sincere! Mersi anticipat: funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Buna. Nu stiu cum sunt baietii acolo in Romania, dar aici in Spania, au/au foarte multi baieti aparat, deci nu ii intereseaza daca o fata are sau nu are. Acum 2 ani, si anul trecut, aici era la moda sa porti aparat! Stiu multe persoane care si-au pus doar pentru ca era la moda. Eu am purtat timp de 7 luni, acum 2 ani. Ehh in Romania. presupun ca baietii se uita la fete fara aparat, fete sexy laughing si asa mai departe.

| Sultana_1045 a răspuns:

Gandeste-te in primul rand la tine!