| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete : Cum ii vedeti pe baietii mai plinuti?
Vreau cat mai multe raspunsuri si cat mai sincere!!

8 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Am și eu o întrebare, iar dacă faci parte din categoria enumerată de tine e și mai bine.
De ce nu slăbesc? Le e lene?
De fapt, e mai ușor să ceri păreri pe un site în timp ce mănânci șaorma decât să te duci la sală sau la alergat.

| Mayar a răspuns:

Eu ii vad ca fiind neingrijiti. Asa cum te speli, te piepteni,asa te ingrijesti si de aspect.
Unii sunt leniosi, puturosi si pun clisa pe ei, altii asa sunt chiar daca lucreaza mult, pentru cu nu sunt atenti ce, cat si cum mananca, neglijeaza alimentatia.
Oamenii plinuti pot foarte usor si rapid sa nu mai fie asa. Dar cei plini/grasi au nevoie de renuntarea neglijentei, care cere mult timp

| DirviziuQ a răspuns (pentru Mayar):

Dar daca oamenilor plinuti le place sa fie asa? Adica, is plinuti nu obezi laughing. Vorbind serios poate chiar sunt persoane carora le place sa fie mai plinute pentru ca pur si simplu le place asa cum arata. Nu inseamna ca sunt neigrijiti.

| DirviziuQ a răspuns (pentru Mayar):

Pai ii vad..plinuti.

| Geanin a răspuns:

Eu nu-i vad.
La propiu.
Sunt oarb!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi se par la fel de atragatori ca si cei slabi. Am observat ca multor fete le plac baietii plinuti. Si la mine in clasa era un cuplu din asta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si, apropo, in cazul in care tu nu esti multumit de cum arati, sa nu uitam:
Before:
http://postimg.org/image/mpgz1yipz/
And after:
http://postimg.org/image/xg48xxa0t/

| LoveBlueSky a răspuns:

Salut!

Eu nu cred ca baieti plinuti ar trebui vazuti intr-un anumit fel.Fiecare persoana percepe o alta persoana cum vrea.
Fiecare persoana e frumoasa in felul ei. Ca de exemplu poate sa fie un baiat plinut care sa aiba trasaturi frumoase si sa fie mai frumos la fata decat alti mai slabi.In ziua de astazi, multe persoane sunt mai plinute din cauza alimentelor.
Mie nu imi plac prejudecatiile acestea.Eu as iesi, sincer, cu un baiat care poate e mai plinut daca stie cum se comporte, e bun la suflet si asa mai departe.
Oricum o persoana poate sa fie azi plinuta, peste 2 luni slaba daca insista dar cu personalitatea nu e chiar asa.

Asta e parerea mea!