| IlegalSmile a întrebat:

Heii

Vreau si eu un video sau toti pasii pe care trebuie sa'i urmez sa'mi fac o manichiura perfecta... normala laughing cu oja si atat. fara french.

Un video sau pasii ce trebuie sa fac.

fundita ^^

4 răspunsuri:
| JustInCase_1628 a răspuns:

E un video destul de lung, dar care iti arata pas cu pas cum sa faci o manichiura perfecta pe unghii naturale: http://www.youtube.com/watch?v=B4bqpihDPnA

| porumbitza a răspuns:

Http://www.divahair.ro/......le_incerci
Ai aici.Doar cu o culoare nu am gasit pas cu pas.
Daca vrei sa-ti arat modelele pe care mi le fac eu si cum procedez lasa-mi id-ul intr-un msj privat

| Floricika2000 a răspuns:

Daca vrei sa iti faci manichiura frantuzeasca iti trebuie o oja alba si un lac. Daca nu stii cum se procedeaza cauta pe youtube si vezi toate detaliielaughing