| BeHappyAndSmile a întrebat:

Heiii, daca port niste colanti de culoarea maro inchis ( sore visiniu-negru cam asa. nu stiu sa expliclaughing ), un maieun negru, niste cizme negre putin sub genunchi, ar merge pe deasupra sa port un cardigan maro deschis? MULTUMESC FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| yomiky123 a răspuns:

Da merge se asorteaza dar sa.ti pui un accesoriu sau ceva de culoare alba ok :* Funda?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai adauga si ceva mai deschis. Ceva bej.Ca asa arati ca dupa inmormantare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar nici să scrii nu sti?

| BeHappyAndSmile explică (pentru CristiDinBucuresti):

rolling on the floor))) tristuleeee...lasa comentariile stupide, nu ma cunosti si nu ai nici un drept sa critici felul cum vreau eu sa scriu.zi mersi ca iti vorbesc frumos...te-am pupat:*

| Di7 a răspuns:

Ar fi bine sa fie de o culoare deschisa cum ar fi alb