| rudfy a întrebat:

Heiii. si-a facut cineva a doua gaura in ureche de pe aici? big grin.te-a durut? unde ti-ai facut-o? (la ce salon daca se poate din Ploiesti daca nu nu mai conteaza intrebarea asta) si cam cat costa? fundita pentru cei care imi raspund la toate intrebarile in afara de aia cu salonul daca nu sunteti din Ploiesti.

Răspuns Câştigător
| BlueLifeOfficial a răspuns:

Nu sunt din Ploiesti, dar iti pot raspunde la celelalte intrebari big grin.
Mi-am facut chiar si a treia gaura in ureche si nu te doare aboslut de loc. Eu sunt din Brasov si m-am dus la un magazin de bijuterii ( cercei, lanticuri etc.) si acolo am intrebat daca poate sa imi fac o gaura in ureche. Nu te doare deoarece foloseste un pistol special. E ca un fel de capsator, iti baga cercelul direct cu pistolul si costa intre 15-20 lei. Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundita? :* big grin

| BiscuiteeOreo a răspuns (pentru BlueLifeOfficial):

UNde mai exact ti-ai facut gaura in Brasov. Si eu sunt din Brasov si vreau sa imi mai afc inca doua gauri big grin.

| BlueLifeOfficial a răspuns (pentru BiscuiteeOreo):

Pe Republicii la magazine de bijuterii ( unde au aur si chestii din astea )

11 răspunsuri:
| Alexutza25 a răspuns:

Sunt doar nişte găuri. Nu e o mare chestie, poţi da cerceii jos imediat, şi ţi se astupă gaura. Nu e ca şi cum îţi rămân toată viaţa şi la bătrâneţe o să regreţi.

| Alexutza25 a răspuns:

Asta îi adevărat, dar fiecare a trecut printr'o perioadă dinasta. Poate că înainte erau la modă altceva şi tot aşa.

| Alexutza25 a răspuns:

Păi cine s'ar îmbrăca aşa e clar că nu are gust, dar un cercel mic în ureche e o nimica toată! Că până la urma ce este în interior contează. happy

| 21ndstillachild a răspuns (pentru Alexutza25):

Lol

| Alexutza25 a răspuns (pentru 21ndstillachild):

Ce îi aşa amuzant?

| 21ndstillachild a răspuns (pentru Alexutza25):

Treaba cu interiorul, adica eu nu tin cont de cum arata o persoana pentru a ma intelege bine cu acea persoana, dar sa stii ca exteriorul conteaza in anumite momente,, chiar foarte muuuult

| rudfy explică:

Doamnee. daca nu esti de ajutor de ce mai imi raspunzi? si sa stii ca da sunt foarte nemultumitA!

| 21ndstillachild a răspuns (pentru rudfy):

Nu doare deloc, e doar o piscatura, mi se pare foarte ciudat sa fii fata si sa nu ai cercei in urechi, pe bune, chiar foarte ciudat

| Crisu_Cristina_1998 a răspuns:

Sa sti ca nu te doare