| Gumadependenta a întrebat:

Heiii` TPU am o intrebarehappy unde pot gasi si eu blugi siclam in brasov? plzzsad informatiihappy dau fundahappy .siclam.sau rosii.sau turqoise[coloratihappy mai bine zis]?

Răspuns Câştigător
| SandaraPark a răspuns:

Poti la kenvelo pe rep, e oferta acum, si cumperi de 300 lei si platesti jumatate. daca nu,in unire shopping center,la h&m,stradivarius(mi-am luat de acolo eu) berska si pull&bear. daca nu ti neaparat sa fie de firma poti incerca in piata de miercuri si brintexbig grinelliana mall, si carrefourthinking au, dar la macromall gasesti mai usorwinking