| TheBlackSwan a întrebat:

Heiii TPU!:* imi puteti spune cateva intrebuintari ale uleiului de masline ( adica la ce este bun) atat pentru mancare cat si pentru beauty.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraNST a răspuns:

Il poti folosii ca :
- demacheant de ochi; adica intr-o sticla pui jumatate ulei de masline si lotiune tonica, in aceeasi cantitate. si. te poti demachea la ochi.
- pentru par, pentru a fi mai lucios.
- pentru unghii
-pentru fata,
-pentru buze, amestecat cu putina ceara de lumanare, iaurt si zahar vanilat. oricum sunte multe intrebunitari ale uleiului de masline, sper ca te-am ajutat. Te-am pupat :*