| Theshadow47 a întrebat:

Alte intrebuintari ale uleiului de masline inafara de gatit?

Răspuns Câştigător
| DarkShadow26 a răspuns:

Http://www.realitatea.net/......15084.html Sper că te-am ajutat >:D

2 răspunsuri:
| Zâmbitor a răspuns:

Buna. Uleiul de masline este de 10 x mai bun decat crema de maini/corp hidratanta happy Iti lasa pielea atat de fina si ti`o protejeaza pentru un timp indelungat. Este bun tot pentru piele atunci cand faci plaja pentru a te bronza mai repede si frumos.Nu protejeaza de razele UV(adica poti avea arsuri daca stai prea mult timp, pe perioade indelungate la soare sau mai rau, cancer de piele, asa ca iti recomand ca inainte sa te dai cu o crema cu protectie uv ). Pentru unghii iarasi este bun deoarece nu ti se vor mai exfolia si ti se vor intari. Mmm. pentru par este ideal a`l folosi, insa dupa un tratament cu ulei de masline trebuie sa ai grija sa ti`l clatesti foarte bine pentru ca dupa uscare risti sa il ai foarte gras. Sper ca te `am ajutat. O seara placuta!happy

| iuliumladin14 a răspuns:

Http://www.realitatea.net/......15084.html asta e saitul despre uleiul de masline