| Denianonim a întrebat:

Heiii TPU
Intrebare pentru fete (am 13 ani)
Voi purtați 2 zile aceleasi bluze si blugi?
Se repetă o bluza de 2 ori pe săptămână?
Cam ce haine aveti voi si cate
Aștept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| cossy19 a răspuns:

Eu schimb bluzele, dar la blugi nu vad necesitatea de a ii schimba zilnic. Conteaza sa fii ingrijita, curata, stilata, asortata, imbracata cu bun gust. Nu prea conteaza ce haine ai, atata timp cat sunt decente si frumoase pentru tine. Eu am mai multe perechi de blugi, multe rochii, fuste, bluze...presupun ca asta e baza. Invata sa te asortezi, sa le combini cum trebuie, incearca multe stiluri noi pana vezi care te caracterizeazawinking

5 răspunsuri:
| AndCat26 a răspuns:

Aici depinde de fiecare ce posibilitati are. Poate unele persoane nu se schimba zilnic si nu au multe haine. Eu sunt obsedata dupa haine, si pun foarte mult accent pe cum ma imbrac. Asadar ma schimb mereu.

| cossy19 a răspuns:

Multumesc frumos pentru funda! pupici:*

| Anastasia3000 a răspuns:

Sunt in clasa a V-a si eu prefer sa folosesc o bluza pe o zi cum ar fi un tricou, un pulover etc. Si blugii ii poti folosi in fiecare zi. Din experienta mea eu zic ca bluzele ies in evidenta, fustele, rochiile, ciorapii cu ghete arata foarte cute etc. Sper ca te-am ajutat. Funda?☺

| AdrianaDragosin a răspuns:

Poți purta de două ori aceleași haine la rând (dacă eşti la fel de leneșă ca mine) dar depinde de posibilitățile fiecăruia. Şi poți purta de exemplu azi o bluză iar în ziua următoare să porți aceiași bluză cu o cămașă. Eu una am hainele de care am nevoie şi chiar îmi place să mă îmbrac frumos.