| Ađřıαηηα a întrebat:

Heiiii TPU. Raspundeti va rog repede ca e urgent :l Daca mi-am facut suvite blonde permanente [ q perhidrol cred ca asa-i zice ] si m`am vopsit castanie dupa. dupa cat timp se duce efectul vopselei castanii [ aceasta fiind una normala] si dupa ce se duce mai se vad suvitele blonde? Daca da. cum se vad? Mai rau sau mai putin? Si cum as putea sa fac sa scap de ele

Răspuns Câştigător
| simona_4854 a răspuns:

Pai in primul rand depinde de vopsea! Fiecare vopsea are durata ei.Una tine o saptamana, alta o luna depinde! Dupa ce ti se va duce vopseaua castanie se vor duce si suvitele! Dar daca le-ai facut cu decolorant de par ei bine nu se vor duce si va trebui sa iti mai tai un pic din par!

1 răspuns:
| Pisi126 a răspuns:

Vopseaua poti sa o speli o data la o saptamana timp de o luna.Suvitele se vad mai putin. Poti sa te vopsesti din nou.Nu se mai vad.ATENTIE:Vopsestete o culoare care este cea mai multa in garderoba ta.Sa nu te vopsesti culori nebunatice cum ar fi verde sau albastru au altele.