| Georgiana903 a întrebat:

Hello all happy Va rog sa ma ajutati cu numele unor adidasi pe care i-am vazut la o fata.din ce imi amintesc, pareau sa fie Nike/jordan, adidasii nu aveau cusaturi iar semnul Nike nu era foarte vizibil, parea cumva ca ar fi decupat din al doilea strat de material happy aveau doua culori, talpa alba si putin inalti. Multumesc anticipat ????

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Georgiana mama, noi nu stim ce ai vazut tu si nu avem cum sa ghicim ce sunt, ca toate brandurile de adidasi au acum modele cu doua sau 3 culori, cu talpi inalte sau joase.
Du-te de intreaba fata aia, ca noi nu putem ghicii in stele!

| Georgiana903 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc frumos pentru sfatul acesta util, corespunde si cu scopul acestui site - nu stii, intrebi lumea...dar pe strada laughing Modelul descris de mine este atipic si este singurul pe care il au cel de la Nike. Intrebarea era adresata in mod special persoanelor care sunt pasionate de acest brand si au cat de cat o idee despre modele disponibile la ei (colectii, lansari, etc), de aici ma bazez ca o persoana care este in tema va sti exact la ce adidasi ma refer

Make peace, not war! Cele bune :*

| cfrtobias a răspuns:

Pe site la Nike sau Jordan nu au?