| Adriianaa a întrebat:

Hello!
Am o pereche de blugi rupti in genunchi si in afara de remaiat ce as putea sa le fac. ceva de genul sa le cos ceva pe deasupra. thinking
Vreau multe ideei si daca se poate si poze, dau voturi la toate comentariile si funda la cea mai buna idee. :*
?

Răspuns Câştigător
| WolfGirl a răspuns:

Ai putea sa-i mai rupi in cateva locuri sau sa faci ceva de genu asta :http://www.google.ro/......tp?/imgres

4 răspunsuri:
| loveinshadow a răspuns:

Am cateva ponturi:
1. Poti sa ii mai rupi sa faci gaura mai mare sa ii freci cu razatoarea sa ii mai rupi in alte locuri si ai blugi rupti
2. Daca ai jeans mai vechi sau gecute sau veste de blug poti taia fasii late din ei dar sa fie culori diferite soi sa le pui nu numai unde siunt rupti ci si unde nu au nimic ba chiar poti sa le pui sa se suprapuna una orizontala si una verticala
3. Sa ii scurtezi
4.Sa ii lasi asa

| SadRomance a răspuns:

Daca vrei neaparat sa nu se mai vada, poti sa cumperi petice, sunt foarte bune si nici nu se vede.

| georgikk a răspuns:

Poti as cumperi diferinte material(inflorate,in carouri,in dungi)care sa le cosi peste ele,sau la taieturi sa adaugi fiferite abtipilturi,sau sa ii dai mai mult, de exemplu si eu am avut o pereche de bluzi si i-am taiat mai mult sa se vada uniform si dupa aia i-am desenat cu amrcare si ozje si a iesit frumos,, fa practit ce iti trece prin minte ca sa fie ceva cu totul jucaus

sper ca ti-am fost de ajutr:X:si imi pare rau ca n am poze

| IoanaKincaid a răspuns:

Ai putea sa ii rupi si in alte locuri si asa nici nu se mai observa, ba chiar o sa arati foarte tare. Poarta-i cu o bluza pe un umar (in genul avatarului tau), un lant lung si o sa fi si foarte bine imbracata:p