| lolica123 a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de blugi rupti, au rupturi si in genunchi, doar ca acolo ațele alea s-au rupt, pot repara asta sau nu?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu cand am patit asta le-am taiat de tot, dar cred ca ar merge cusute

| darrio2007 a răspuns:

Asa se poartă acum. Hărtăniti de caini.

| sierra1 a răspuns:

"pot repara asta sau nu?"
- da: dacă-i repari nu mai sunt rupți și pierzi trendul
- nu: ia alții întregi, se rup ei pe parcurs

| LPCTSTR a răspuns:

Nu

| Începătorul988 a răspuns:

Nu. O sa ajungeti sa va luati si rupti in fund, sa numai faceti partenerul sa astepte noaptea pana va dezbracati...

| anamariarot a răspuns (pentru Începătorul988):

Cred că ar trebui să te muți pe la arabi, că acolo n-o să mai ai nimic de obiectat.

| Începătorul988 a răspuns (pentru anamariarot):

M-am gandit, acolo alimentez direct de sub casa, nu de la peco. Imi gasesc o araboaica cu "90-65", cu vila cu cascada, si aia e.

| Giuliana_Stan_1991 a răspuns:

Da.ai nevoie de un ac si o ata