| foca21 a întrebat:

Hello! Am si eu o mica problema! trebuie sa ma duc la o nunta si nu stiu cu ce sa ma imbrac! mai precis nu sunt genul de persoana sa poarte tocuri asa ca mi-ar place ceva care sa nu necesite acest lucru! ma puteti ajuta? mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| AndyBăă a răspuns:

Da cred ca te-as putea ajuta! Nu e nevoie sa porti chiar tocuri poti porta baleri care sa mearga cu o rochi scurta si cu o panglica pusa in par cred ca te-ar sta bine. Sper ca ti-am fost de ajutor!

5 răspunsuri:
| clody83 a răspuns:

Buna... cauta idei aici: http://www.mujer.ro/moda/blog-23 sau varianta a doua intreaba-l pe stilistul Andrei Avram: http://www.mujer.ro/......nt-de-stil

| KiddFaraSentimente a răspuns:

La nunta toata lumea poarta rochii, deci ai putea purta o rochie, ce iti place tie, si niste balerini draguti.

| DarQueen a răspuns:

O rochie elegantă merge și cu sandale fără tocwinking
Cel puțin, mie îmi place cum arată(sunt băiat).
Distracție plăcută happy

| mayXangel a răspuns:

Pai...in ziua de azi, se poarta balerini la nunti(daca nu iti plac tocurile). Poti incerca un model mai elegant

| anamaria25 a răspuns:

Pai poti sa iti iei o pereche de sandalute cu talpa joasa si o rochita de vara, alba, mai vaporoasa, nici prea scurta, nici prea lunga. sper sa iti fie de ajutor happy.