| FlyingSoul a întrebat:

Hello TPU! Am o mica sau mare problema. Nu o stiu categorisi. Eu iubesc o fata. Numa k ea nu prea ma inghite. Am incarcat sa o cuceresc in mai multe moduri (cum ar fi poezii) dar nu au dat roade, cu toate ca este o fire usor romantica. Ma puteti ajuta cu cateva idei? Multumesc anticipat si catre cei ce o sa vina cu mijtouri va paste nefolositorul si/sau stupidul.

1 răspuns:
| bodysun a răspuns:

Incearca sa iesi in evidenta, adica ...cand o vezi nu o bagi in seama vorbesti cu alte fete de fata cu ea... fii un fel de gigolo si o sa ii para rau ca nu te-a acceptat si poate o sa devina geloasa pe fetele care iti sunt in preajma si o sa vina ea la tine, sper! bft