| Loolyy a întrebat:

Hello:*. As vrea sa va intreb daca mananc f multe fructe si legume si dimineata alerg 45 de min, in 3 saptamani cam cat as slabi?

Răspuns Câştigător
| Stefania a răspuns:

Bunakiss! Sa stii asta de la minesad! Nu e bine sa slabescti mult in 3 saptamanisad. Daca intr-o saptamana slabesti vreo 5-6 kg peste vre 2 saptamani o sa rte ingrasi dublusad. Cel putin in trei saptamani e bine sa sabesti cam 5-6 kgcrying. Crede-ma asta vreau si eu sa facsad, sa slabescsad. Dar mama tot timpul imi zice sa mananc pentru ca daca nu mananc si stau asa fara sa mananc si astept sa slabesc atunci la urma ajung la spital.Deci iti spun eu ceva. Dimineata sa mananci cat vrei pana sa te saturi! De ce? Pt ca dimineata asa numit "micul dejun"este cea mai importanta masa din alimentatiehappy. Apoi pe la ora 14-15 sa mananci felul 1 si felul doi linistit! Pt ca daca mananci ziua le dai jos pentru ca ziua circuli, dar cina este cea mai gravasad nu este voie sa mananci mult si nu manca dupa ora 19:00! Eu am facut cura de slabire, dar din pacate nu ma pot opri de la duliuri si de la colacryingsad. Hai sa-ti spun ce am facut! Asa cum am spus mai sus am mancat de dimineata cat am vrut sa la pranz am mancat fara sa ma saturhappy. Ceea ce a fost foarte greu pentru mine a fost ca a trbuit sa renunt la :ciocolata, cola, fast-food, cibsuri, toate cele care imi plac mai multsad. Si am tinut-o asa timp de o saptamanasad. Am slabit 3 kglove struck.Si la sfarsitul saptamanii duminica am mers la strandlove struck.Si acolo am cumparat ciocolatalove struck, cipslove struck.Si am baut si colalove struck.Si de atunci nu ma mai pot oprisad. Nu pot rezista tentatieiday dreaming. STai asalove struck, imediat merg pana la frigider si iau o ciocolata, imdiat dupa ce raspund la intrebare love struckyuuummmyyyylove struck.Asa am facut mereu sadasta e problema la mine ca nu pot rezistasad. Deci asta nu am sa mai facno talking. Gata pana aici cu povestile.Iti spun eu cevasad. Stii ce facem cand nu facem sport si nu ne ingrijim de corpul nostru si manacam toate porcariilesad? Ne batem joc de corpul nostru:9.Stii ce regret cel mai mult? Ca atunci cand trec pe strada si merg prin oras atunci vad fete care au silueta perfecta si sunt slabute si imi doresc sa fiu si eu asasad. Si mama imi spune mereuca mai bine sa fii potrivita decat slabuta.Si eu tot nu renunt la ideea ca vreau sa slabesc=p~. Deci=p~. Bafta>:d

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde. Eu zic, in jur de 5 kg.winking thumbs up

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Pai destul de mult asta e sigur... daca o tii asa cu siguranta vei ajunge la rezultatele dorite succes:X:X

| Alecsandraa97 a răspuns:

Cam 3 kg... deci 1 pe saptamana happy poate daca alergi si seara sa zicem poate ajungi sa slabesti 5 kg :* BAFTA!