| anonim_4396 a întrebat:

Hello.
Dati-mi va rog niste sfaturi si niste exercitii pentru slabit.In ultima vreme m-am ingrasat si vreau neaparat sa slabesc. Dau funda :X.

4 răspunsuri:
| cryssbby a răspuns:

Fa tot ce este omeneste!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta aici http://totulpentrufemei.ro/sport/ poate gasesti ceva ce te intereseaza

| BbyBlonda a răspuns:

Pai nu trebuie decat sa mananci sanatos nu te gandi sa iti iei pastile sau sa tii regimuri pentru ca sa.r putea sa nu te ajute cu nimic incearca vreo 2-3 saptamani sa mananci cat mai putine mancaruri bogate in grasimi si axeaza-te pe fructe si legume poti de ex sa mananci salate seara in loc de ce obisnuiai u sa mananci si sa mananci maxim 2 fructe pe zi ex un mar... portocale:* succes

| BbyBlonda a răspuns:

Si daca vrei poti sa faci seara cateva exerciti abdomene genoflexiuni etc... da fa cat mai mult vreo 100 daca poti... asta ajuta foarte mult si la pernutele de la burta:*