| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Heyy.Am 16 ani si sambata asta merg in discoteca.Imi dati niste sfaturi cum as putea sa ma machiez si sa am imbrac pentru a parea mai matura? Merci!

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Asa eram si eu pana sa ma angajez acu cateva saptamani.
Cand am ajuns la munca, toti imi spuneau ca am peste 25. eu avand 20
Ce pot spune, maturizarea vine treptat.
P.S La 'problema' ta nu stiu ce sa faci, sa vi nemachiata, imbracata cat mai matur, eventual ia o rochie care in mod normal nu ar purta-o o fata de 16 ani nu iti lua decolteuri din astea sa le curga balele, ca nu rezolvi nimic, decat niste erectii spontane la unii baieti, poate vi acasa si violatarolling on the floor

| Fantastic7 a răspuns:

Pntru ce/cine vrei tu sa pari mai matura?
Bucura-te de varsta pe care o ai cat o mai ai, in curand o sa ai timp berechet sa fii matura si plina de riduri pe față, iar atunci o sa vrei sa mai fii ca la 16 ani si nu o sa mai poti oh go on

| LULUTZAwhitYOU explică (pentru Fantastic7):

Imi cer scuze.Nu m am exprimat corect.Ma refer la faptul ca par mai mica de 16 ani si vreau sa par de cel mult 18big grinsorry din nou

| Fantastic7 a răspuns (pentru LULUTZAwhitYOU):

Si ce e rau in asta?

| LULUTZAwhitYOU explică (pentru Fantastic7):

Pai ma da afara din discoteca daca ma vede asa mai micuta:-s

| Fantastic7 a răspuns (pentru LULUTZAwhitYOU):

laughing)
Pai de ce te duci la discoteca daca esti asa micuta?

| LULUTZAwhitYOU explică (pentru Fantastic7):

Pai la varsta nu s micuta, dar la inaltime da.La aspect adia.:-sSi merg ca m a chemat prietenul meu