| xVampirJmkx a întrebat:

Hello! Stie cineva daca se pot gasi in Romania paltoane rosii in genul Sabrinei din The chilling adventures of Sabrina, de pe Netflix?

Răspuns Câştigător
| Lovelypeaches100 a răspuns:

In magazine ma indoiesc. Pe internet eventual( pe siteuri din afara sigur, trebuie doar sa scrii CAOS red coat, si vei primii rexultate), dar si asa sunt destul de scumpe. Pe langa gandeste-te daca ti-ar sta bine rosul, mie unul nu mi se pare o culoare potrivita pentru un palton, pe langa, nici nu am vazut pe cineva sa poarte palton rosu, deci vei iesi in evidenta.

1 răspuns: