| Happyintotdeauna37 a întrebat:

Hello TPU! Am nevoie de ajutorul vostru din nou. Dar vreau raspunsuri care sa nu rada de mine! Sunt gata sa dau Fundita!

Cam ce fel de incaltaminte pot purta cu blugii de culoare albastra inchisa (sper as fi scris bine ) si o camasa alba. E pentru scoala. Eu m-am gandit la niste pantofi sau ceva gen adidas gri. Vreau cat mai multe pareri. Si as vrea sa stiu daca merge si cu sandale albastre sau balerini roz cu alb. Scuzati-mi greselile de ortografie etc.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| TofanCristi a răspuns:

Pentru blugi albaştrii poţi încerca nişte bascheţi (orice culoare - se asortează la orice!).
Să îţi dau nişte exemple :
blugi albaştrii + bascheţi roşii + cămaşă albă + papion roşu.

Ce zici?

| Happyintotdeauna37 explică (pentru TofanCristi):

Nu port eu papion, ca's fatawinking

| TofanCristi a răspuns (pentru Happyintotdeauna37):

Nu contează. Asta-i moda! Fete împrumută de la băieţi!

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

Tenesi albi, adidasi negrii.

| ℓσяєภยş a răspuns:

Tenisi albi sau chiar gri

| BlackStar27 a răspuns:

Bună! Fiindcă ai cămașă, eu zic ca merg mult mai bine balerinii. Nu trebuie să ne uităm numai la blugi.
Pa, pa :*

| PerianuPaula99 a răspuns:

Tenesi gri si albi.

| Czoky a răspuns:

Tenesi albi, adidasi negrii.

| Happyintotdeauna37 explică (pentru Czoky):

Mdaaa... la tenesi albi chiar nu m-am gandit. Cred ca o sa incerc. Multumesc mult de raspuns.

:*winking