| InnaBotezatu a întrebat:

Hello TPU! Am o intrebare pentru voibig grin In Kaufland se pot gasi sprayuri pentru colorarea parului care la prima sau a doua spalare se duce? Vreau raspunsuri concretetongue [Fundaa; x]

Răspuns Câştigător
| BlueLifeOfficial a răspuns:

Cred ca se gasesc, dar mai bine ai folosi un sampon colorant care se duce dupa 2-3 spalari.
Spray-urile se duc din par doar daca ti-l atingi sau te pieptani.
Mai poti folosi albastrul de metil sau violetul de gentiana ca sa ai parul mai colorat dar mare grija la lenjerie. ( Iti zic din propria experienta, mi-am facut patul albastru ) =]]

Sper ca te-am ajutat.
Funda? :*

| InnaBotezatu explică (pentru BlueLifeOfficial):

Oky. mersilaughing

| BlueLifeOfficial a răspuns (pentru InnaBotezatu):

Sa cresti mare.
Si sa ai grija la lenjerie laughing

3 răspunsuri:
| roxanaghiuzan a răspuns:

Da cred ca da pentru ca acum un an sau doi mi-am luat si eu spray.