| Larisssaa a întrebat:

Ati folosit vreodata spey de colorarea parului temporar? (Roz,mov, verde, portocalie...)Stica parul? sad se duce la prima spalare? vreau sa aflu mai multe detalii va rog puppy dog eyes
FUNDÃ! love struck

Răspuns Câştigător
| Ađřıαηηα a răspuns:

Buna.
Da am folosit de multe ori spray de colorare a parului ..si verde si roz si mov si rosu insa nu mi-a stricat in niciun fel parul si se duce cam dupa 1-2 spalarii.Te asigur ca nu`ti strica parul deoarece eu foloseam mult mai ales la ocazii speciale unde trebuia sa ma coafez si am parul absolut sanatos.
Sper ca te-am ajutat. Bafta happy

| Larisssaa explică (pentru Ađřıαηηα):

Si de unde le cummperi? thinking

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Larisssaa):

De peste tot. happy

| Larisssaa explică (pentru Ađřıαηηα):

Cum adica "de peste tot."? poti sa fii mai explicita? te rog puppy dog eyes

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Larisssaa):

Poi. in magazinee la standurile pentru par happy

| Larisssaa explică (pentru Ađřıαηηα):

Aaa... ok straight face

7 răspunsuri:
| Anonymous15 a răspuns:

DA se duce la spalare dar nu strica parul.

| Larisssaa explică (pentru Anonymous15):

Dar de unde pot sa le cumpar? smug thinking