| AiDuTzA a întrebat:

Hello!happy vine Craciunul:X si imi doresc un epilator pentru ca am auzit ca cu el se face bine si na...nu m-am epilat pana acum si nu stiu exact!straight face M-ati putea sa aleg un model de epilator, nu foarte scump, pana in 350 lei, dar care sa aiba mai multe instrumente:pentru masaj, sa nu te doara etc etc...va rog sa ma ajutati mult! Pupiciikiss:X fundatonguebig grin

Răspuns Câştigător
| chupachups1234 a răspuns:

Eu am un Philips exact asa: http://static.marketonline.ro/full/139053/philips-satinelle-hp6402-00.jpg
Am dat pe el un milion si vreo 100. Mai sunt si alte modele Philips tot 'satinelle' si tot cam la pretul asta. Eu sunt foarte multumita de el. :) Acuma gasesti si mai scumpe dar nu stiu cu ce ar putea fi mai bune. Du-te si tu la magazin si iti alegi de acolo :)

3 răspunsuri:
| AiDuTzA explică:

Ppf, daca mi-ati spune si cum se numesc...ar fii mai binebig grin

| EsarfaRozZ a răspuns:

Eu am unul de la Philips. e roz:X:X nu gasesti nici un epilator care sa nu simti nimica cand te faci. doare putin, dar nu insuportabil. eu una sunt multumita de el, si imi place ca tine mult, adica nu a doua zi e la loc parulhappy

bafta!

| Deelicious123456789 a răspuns:

Eu am unul, de la BRAUN.[sincer sunt cele mai bune]. e rozz:X. a, are manusa cu un gel care il pui la congelator apoi iti racesti zona pe care vrei sa o epilezi. are atenuator de durere[niste chestii care iti maseaza pielea in timp ce ti-o epileaza]. http://www.altex.ro/catalog/index.jsp?categoryId=1360&itemId=925
sper ca ti-am fost de ajutor.:)