| roxanaroxyrox a întrebat:

Helooo!
M-am epilat acum 8-9 zile cu aparatul de ras...si vreau sa ma fac cu ceara, iar pentru asta trebuie sa am parul mai lung ca sa se poata smulge tot... Iar acum parul nu prea mai creste.Stiti cum pot sa il fac sa creasca mai repede?
Multumesc!
Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Oviiyy a răspuns:

Il lasi sa cresca de la sine, pe viitor nu te mai epila cu aparatul de ras ca se va ingrosa firul de par si se va face cum au barbatii barba. exista si fire de par care sunt la staduil de puf, daca dai cu aparatul de ras se vor face fire tari

3 răspunsuri:
| Anca2999 a răspuns:

Am auzit ca uleiul de ricin ajuta la cresterea parului ( oriunde nu neaparat cap ) ai putea incerca

| BomBonicaThaa2000 a răspuns:

Se smulge tot parul si scurt si lung! nu poti sa faci sa iti creasca parul repede nu are rost! poti sa te faci cu ceara cand vrei!

Răspuns utilizator avertizat