| Marylol a întrebat:

Help fetelor TPU am nevoie da ajutor cum pot scapa de punctele negre!/? dati-mi metode linkuri cosmetica orice

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca urmatoarea masca:
1 albus de ou, 1 lingurita de miere, un sfert de lingurita de otet de mere (sau lamaie). Le amesteci bine, apoi aplici continutul pe fata. Lasi sa actioneze 20 de minute (chiar daca se intareste mai repede).

| Marylol explică (pentru anonim_4396):

Dar stiam ca trebuie sa folosesti un servetel sau nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Marylol):

Eu nu am folosit. M-am clatit doar cu apa rece si m-am sters cu un prosop moale si curat.

| Marylol explică (pentru anonim_4396):

Aha mersi o sa incerc

11 răspunsuri:
| AlexandraMoldovan18 a răspuns:

Pai dupa ce faci baie, le poti scoate (cu mana, prin impins ) pentru ca atunci este cel mai usor sa le scoti, dar nu sugerez sa folosesti creme sau alte produse, pentru ca nu neaparat dau roade

| Marylol explică (pentru AlexandraMoldovan18):

Da am incercat dar iti pot ramane semne si punctele negre de pe langa nas nu le poti scoate pe toate

| TuRqOiSe a răspuns:

Stiu eu o metoda cu suc de lamaie. Storci o jumatate de lamaie si iti dai seara cu sucul pe fata si il lasi pana dimineata. Te cam ustura fata, dar la mine a functionat.

| Marylol explică (pentru TuRqOiSe):

Pai si ce iti scoate punctele negre?

| Angelinayo87 a răspuns:

Buna. Cu aspirina;). Uite aici http://estifrumoasa.ro/blog/scapa-de-cosuri-cu-aspirina.html un articol interesant zic eu
Funda daca ti-e de ajutor :D

| BesT50 a răspuns:

Http://www.csid.ro/......-4773588/, Si totusi nu sunt fata :))) Fundita te rog?

| Marylol explică (pentru BesT50):

Si ce daca nu esti fata ce crezi ca nu ai puncte negre/? oricum mersi pentru ajutor