| MeridaOcean a întrebat:

Buna fetelor! Voi ce faceti pentru a scapa de punctele negre de pe fata? Da rezultate ce ati incercat?

3 răspunsuri:
| NopeCheers a răspuns:

Am incercat o crema oriflame da roade bune zic eu nu mai am in proportie de 90 la suta din punctele negre. bafta

| Mmooaarro a răspuns:

Poti folosi sucul de struguri sau sucul de lamaie si apoi sa clatesti cu apa calduta.Nu are rost sa dai banii pe creme inutile.Acum cateva luni am cumparat si eu creme pentru cosuri si semne de pe fata si nu m-au ajutat deloc..chiar deloc! Acum au cam disparut singure..varsta e de vina.

| Iuliia94 a răspuns:

Eu am avut o crema de la farmacie, am dat pe ea 50 de lei, tin minte ca flaconul era cu alb si capacul verde..Nu mai retin cum se chema.Pot sa-ti spun ca in 2 sapt am scapat de ele.Iar o buna perioada de timp nu mi-au fost aparut. Daca imi amintesc cum se numeste am sa-ti zic.