| Sweetyy44 a întrebat:

Help me please! In 2 saptamani am banchetul de sfarsit de clasa 8, mi-am luat rochita este corai, dar nu stiu ce culoare sa aiba pantofi si ce inaltime! Si nici daca sa imi iau un plic sau un clutch sad Ma puteti ajuta va rooog!

P.S : Nu vreau nici sa cad de pe pantofi big grin

Răspuns Câştigător
| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Pai dacă rochia este mai sus de genunchi
poți merge la sigur pe niște platforme medii (deci nu înalte tare!) de culoare albă sau neagră, in nici un caz alta culoare caci risti sa facă un contrast foarte urat cu o rochie corai!
Iar dacă rochia este pestea cenunchi poți opta pentru niște tocuri ceva mai înalte, dar groase (ca sa nu te dezechilibrezi happy
)
App: plic fără discuții!winking
Funda?

| Sweetyy44 explică (pentru NesquikDuoSpecial):

Rochia este peste genunchi big grin, dar ma gandeam la platforme nude ce zici?

| NesquikDuoSpecial a răspuns (pentru Sweetyy44):

Perfecte! big grin

5 răspunsuri:
| xoxolove96 a răspuns:

Platforme corai sau nude, mie imi place mai mult clutch decat plicurile

| Sweetyy44 explică (pentru xoxolove96):

SI eu ma gandeam tot la nude si m-am hotart sa iau clutch! Mersi kiss Platforme corai nu cred ca o sa gasesc si de asta sad

| xoxolove96 a răspuns (pentru Sweetyy44):

Ma bucur ca ti-am fost de folos big grin :*