| oanageorgiana a întrebat:

Mai sunt aproape 2 saptamani pana la banchetul de clasa a 8-a si inca nu mi-am luat pantofi. Rochia mea este crem cu o fundita maro. m-am gandit sa-mi iau pantofi maro, dar nu stiu cat de inalti sa fie. am aproape 1.80 inaltime. ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| WhiteCat645 a răspuns:

Pai, te-ai gandit bine la culoarea pantofilor, dar daca spui ca esti inalta, iti poti lua niste balerini maro sau niste pantofi cu un toc mai micut. Incearca sa cumperi niste pantofi mai moderni si te poti accesoriza cu un lantisor, cercei, bratari, etc. asortate. Funda? puppy dog eyes