| Mooonsure a întrebat:

Hei girls. Am o rochita crem spre alb,vreau sa-mi iau niste pantofi rosii,dar nu stiu ce plic, si ce culoare de plic sa-mi iau. thinking Funda. :*

7 răspunsuri:
| AprilSundayMorning a răspuns:

Auriu lucios

| florentina_9904 a răspuns:

Buna aurie cu sclipici sau argintiu sau negru sclipicios

| Euletitia a răspuns:

Buna! Avand in vedere ca rochita este intr-o culoare neutra, alb spre crem, pantofii rosii mi se par cel mai potriviti. In ceea ce priveste plicul, iti recomand un plic rosu, la nuanta pantofilor sua o posetuta de ocazie putin mai marisoara, de asemenea rosie. atentie: daca pantofii sunt din piele mata, plicul sa fie tot din piele mata, daca pantofii sunt din piele lac, plicul la fel, daca pantofii sunt din piele intoarsa, plicul sa fie tot din piele intoarsa. uite o posetuta pe care o asortez eu la o pereche de pantofi rosii din piele intoarsa si o rochita din doua culori bleumarin si crem, o combinatie frumoasa, cred: http://www.amafashion.ro/......mp-1-l.jpg

| R0011 a răspuns:

Pai daca vrei ca pantofii sa fie rosii atunci ia.ti plic tot rosu. In orice caz, sa fie la fel ca pantofii.

| BlackBVB a răspuns:

Dupa parerea mea poti iti cumperi plic tot rosu.Niste accente rosii ar arat super bine in combinatie cu rochia dar ai grijasa fie aceeasi nuanta cu pantofii

| anabahebak a răspuns:

Pai parerea mea pantofii rosii nu se potrivesc ar merge mai bine dupa parerea mea niste pantofi roz pal si plic la fel happy Si apropo ia-ti un plic din acela cum se poarta acum un pic mai mare nu din ala un pic mai mare ca portofelul laughing