| Justmeandmysmile a întrebat:

Help, mi-am facut breton pe frunte si sta naspa. Ce idei aveti sa-l fac sa-mi stea mai bine? >PS am parul in scari cel mai lung fir fiind pana la barbie si parul se onduleaza la baza. FUndita!

Răspuns Câştigător
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Mai in general parul ondulat este mai greu de intretinut mai ales daca ti-ai facut si breton.
Parerea mea i sa il tragi pe o parte asfel incat sa lasi putin fruntea libera ( sa se vada sprancenele)
Sau in caz ca nu poti ca e scurt umezeste-l cu putina apa pune putin fixativ si dai putin cu placa si se va aseza modelul care ti-l doresti.
Sau ultima varianta pune o bentita sau cordeluta.

1 răspuns:
| Kamelia69 a răspuns:

Sa prinzi bretonul sus