| Dldmda a întrebat:

Help! Mi-am facut contul de fb prin numărul de telefon, mi-am uitat parola, iar acum nu pot sa o aflu pentru ca zice sa bag mailul sau ceva de genul, dar eu nu am niciun mail pe cont, help!
Dau pe am uitat parola
Bag numărul de telefon
Imi găsește contul, imi da "nu mi pot accesa emailul" nu imi da sa imi trimită codul, apoi zice sa bag mail nou si dupa este un formular cu nume complet, link, care e problema, act de identitate. Dar nu se întâmpla nimic, ajutor!

5 răspunsuri:
| PăunAndreiDarius0070 a răspuns:

Si eu mi-am pus nr de tel si cand uit parola si gresec de mai multe ori imi scrie undeva „ai uitat parola" dau clic si imi trimite un sms care are un cod, il scriu la parola si ma conectez. La tine s-ar putea sa-ti fi spart contul cineva.

| Bibica240 a răspuns:

Baga numarul de telefon laughing)

| Agatha68 a răspuns:

Mailul tau e nr tau de telefon. Sper sa te descurci!

| DrAgOn1580 a răspuns:

Deci daca am inteles ca email tu ai numarul de telefon deci daca ai uitat parola iti trimit ei un mesaj mai exact un cod si tu il pui acolo si dupa te pune sa schimbi parola si pui tu una pe care o stii si pe care nu o uiti si gata... funda please big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DrAgOn1580):

Altul care raspunde doar de dragul de a m ai cîstiga o fundă. bravo nene.