| Dldmda a întrebat:

Help! Mi-am facut contul de fb prin numărul de telefon, mi-am uitat parola, iar acum nu pot sa o aflu pentru ca zice sa bag mailul sau ceva de genul, dar eu nu am niciun mail pe cont, help!
Dau pe am uitat parola
Bag numărul de telefon
Imi găsește contul, imi da "nu mi pot accesa emailul" nu imi da sa imi trimită codul, apoi zice sa bag mail nou si dupa este un formular cu nume complet, link, care e problema, act de identitate. Dar nu se întâmpla nimic, ajutor! 33

1 răspuns:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Da acolo la Having trouble? si scrie numarul de telefon. Vei primi un cod cu parola si vei putea accesa contul.