| ancuta286 a întrebat:

Help! Mi-au cazut unghiile mari de la picior. Nu a curs sange sau ceva, pentru ca s-au desprins in timp. S-au innegrit si au cazut. Asta din cauza unei lovituri. Cei care ati mai patit asta cred ca stiti ca in momentul in care iti cade o unghie ea incepe sa se regenereze mai intai cu niste straturi groase iar mai apoi dinspre cuticula incele sa creasca. A inceput desa sa mi se regenereze putin. Problema este ca intr-o saptamana plec la mare si arata foarte foarte inestetic. Stiti ce as putea face? Oare poate sa rezolve ceva la un salon? Help pls

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu ai ce să faci în privința asta, unghia va crește singură.
Pune un plasture dacă te deranjează în mod estetic.

| Felys a răspuns:

Nu ai ce sa faci, ai rabdare ca vor creste, cine crezi ca se uita la degetele tale la mare, distractie placuta si lasa unghiile sa creasca in ritmul lor

| Adrian7art a răspuns:

Unghii false..sau nu există pentru picioare?
Dacă nu labe din acelea pentru scafandri..ai să treci neobservatăhappy.
Sorry.

| ancuta286 explică (pentru Adrian7art):

Asta m-a facut sa rad?