| anonim_4396 a întrebat:

Hey! 1.70 inaltime si 48 de kilograme...credeti ca sunt grasa? aaa si cam ce culoare mi s-ar potrivi mie asa in general sunt satena natural cu ochi albastri si piele ciocolatie!

Răspuns Câştigător
| MaXSp3ed a răspuns:

Esti perfecta smug

31 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

laughing)))) glumesti nu? Nu esti grasa deloc

| lovem3 a răspuns:

La 1 70 si 48 de kg esti cam slabuta.
Acum nu stiu ce sa cred ai mai postat o intrebare ca vrei sa slabesti 10 kg pana incepe scoala asta ar insemna sa ajungi la 38 de kg ceea ce pentru un model cum zici ca esti ai fi chiar anorexica rau. Inca o remarca din moment ce zici ca ai niste forme de invidiat si esti o frumusete de ce mai postezi intrebari copilaesti pe site daca esti bine? tu ca model trebuie sa stii cat de ''buna'' esti si sa nu te ataci cand zice cineva ca ''nu esti tu sau ca minti''.

| GabrielaSandica a răspuns:

Buna, nu ai specificat la ce anume culoare? La par, culori in haine? Culori specifice in machiaj?

| BlueEyes a răspuns:

Buna!
Fi serioasa, cum sa fi grasa? Mie mi se pare ca ai prea putin.
Ce culoare ti s-ar potrivi? La par te referi? Cred ca saten e bine, poate si blond.

| whatevernvm a răspuns:

Deea.nu esti grasa.

majoritatea fetelor din ziua de azi se fac anorexice sau bulimice din aceasta cauza, eu consider ca esti chiar slaba.

http://calculator-greutate-ideala.host22.com/

Calculeaza greutatea ideala daca pe mine nu ma crezi.

Cred ca te-ar caracteriza albul si te-ar scoate in evidenta mult:)

| Nastia a răspuns:

ESti destul de slaba pentru inaltimea asta.Si eu am 1.70 dar am peste 50 de kg, 52 cred. Orice culoare.La par ti-ar sta bine cu negru-albastrui.

| TeenageGirl a răspuns:

Perfecta love struck

| Babs a răspuns:

Nu esti grasa dar esti mincinoasasmug mai putin de 50 de kg tu nai! se vede in poza daca aveai atat erai schelet tu gandesti?!smug

| Babs a răspuns:

Piele ciocolatie de la soare hai iesi cu fitele astearolling on the floorai fost la mare si te dai mare a?smug

| Babs a răspuns:

Vezi cum vorbesti sa nu-ti zbor oasele!rolling on the floor

| Analy a răspuns:

Eu zic ca esti foarte sexy.Si nu, nu esti deloc grasa.Esti "perfecta" la corp. Heyy si eu am parul saten si ochii albastrii.Eu am de gand sa-mi vopsesc parul negru.

| Adrianetc a răspuns:

Trebuie sa ai cel putin 60 de kg ca sa fi normala, esti prea slaba

| Prăjiturică_5703 a răspuns:

Ar trebui sa ai 60 de kgstraight face esti mai slaba cu 12 kg...

| teodora2001 a răspuns:

Dupa parerea mea pot sa iti zic sa maipui pe tine.Eu am 10 ani si colegele mele nau 1, 70 si deja au 60k si par slabe dar nu e asa.Acum de culoare nu stiu.Si in legatura cu ce culoare ti s-ar potrivi scrie pe google Care e culoarea ta si gasesti un site Savana si te pune sa faci un test si asa afli. Sper ca te-am ajutat

| Alexandru_5661 a răspuns:

Nu esti grasa deloc! te vezi grasa?
Si cred ca asa natural cum esti e cel mai bine happy

| DyaDya a răspuns:

Doamne iarta-ma daca u la 48 de kg si inaltimea aia te consideri grasa ai nev de tratament medicalbig grin

| Borgir a răspuns:

Prietena mea are 1.68 si 48 de kg si este grasa deci crec ca pe la 35 ai fii ok!

| MsPisic a răspuns:

LOL! Cum ma sa fii grasa? Eu am 1, 55 si am 46-47 de kg si mi se spune ca sunt slaba!straight face

Si culoare...la par, sau ce? Daca da, eu cred ca ti-ar sta bine cu o culoareee thinking blond-aluna asahappy

| stepfania a răspuns:

Eu as spune ca esti slabuta la inaltimea ta.as opta pentru niste suvita argintii.succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut.

GRASĂ?! Drăguțo, ești subponderală! Ar trebui să ai cu vreo 10 kilograme mai mult. Te sfătuiesc să consulți un doctor.

Succes!

| Bossulet a răspuns:

Tu nu esti normala :O la baieti nu le plac scheletele umblatoare... le place cele undeva la 65-70 kg... tu esti subponderala!

| DeeaDee a răspuns:

Nu pot sa vad raspunsurile sa imi trimiteti fiecare prin mesaj raspunsurile la intrebarea asta ca nu vad raspunsurile va roooooog

| DeeaDee a răspuns:

Draga Bossulet nu sunt un schelet umbaltor am forme de invidiat (numai la solduri nu am carne sa zic asa pe ele laughing )... Borgir la 35 de kilorgame asi lesina pe strada! Doctorul meu a zis ca nu sunt subponderala doar ca mai imi trebuie vreo 2-3 kilograme. Dar nu pot sa ma ingras am incercat sa mananc mult sau ceva dar nu pot!

| DeeaDee a răspuns:

Babs sa stii : 1. Fac modelling si nu mint daca minteam de ce am mai intrebat Desteapto!
2. Asa sunt eu cu piele ciocolatie din fabricare sa zic nu am fost ink la mare pentru informatia ta si Marsh ii zic lu Maikata sau Taikatu cui vrei tu de fapt da nu mie Draguta

| DeeaDee a răspuns:

Pai daca vreau sa fiu ft slaba bine zici la 38 de kg pentru ca asa mi s-ar potrivi toate hainele! laughing am pus intrebarea aia cu slabitu 10 kg doar de plictiseala 1 la mana si 2 treaba mea frate ce intrebari pun!

| DeeaDee a răspuns:

Vorbesc cum vreau eu Babs... daca vreau pot sa te fac si servitoarea mea.oo da stai ca tu nu stii sa faci nimic si nu vreau sa patesc ceva! Mai bine o pastrez pe actuala servitoare!

| vladviorel a răspuns:

Nu nu esti grasa...si cred ca ti s-ar potrivi gri, verde, mov, alb, negru

| vladd96 a răspuns:

Draga mea Deea. daca te gandesti teoretic, nu esti grasa, sau alte d'astea, daca o iei practic esti perfecta fetitawinking multe fete la inaltimea ta au 90kg, cunosc. si daca vrei sa te vopsesti, incearca sa renunti... sau daca, chiar vrei vopseste'te blonda sa se potriveasca cu ochii taiwinking

| gesiik a răspuns:

Buna draga mea, nu esti grasa de lockisssi eu am 48 de kg...nu esti grasa...esti numai bunakiss