| LauraGrigoras a întrebat:

Hey, a auzit cineva despre produsele de ingrijire de la Herbalife? Au cumva pentru ten acneic? Sunt bio? Ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

In general produsele de la herbalife sunt f bune..bineinteles si pretul este mai maricel...le-am testat pe cele pentru ten acneic ..nu pot sa spun ca am observat efecte dat fiind ca doar odata le-am incercat insa mi-au placut ca textura prezentare..sunt de calitate

| twiggytwiggy a răspuns:

Eu le folosesc zi de zi. Au produse pentru orice tip de ten. Le poti gasi la farmacii, de asemenea incearca Himalaza Herbals, sunt la un preţ mai ridicat( asemenea cu cel al Herbalife), dar merită!
P.S. sunt produse naturale, adică bio, de aceea sunt şi mai scumpe!
Succese!