| IonutSiAtat92 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele Herbalife si despre echipa lor?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Aveam o ruda indepartata care se ocupa cu astea, ca sa ajunga la amantul ei din alt judet. Produsele erau de calitate pe ici-colo, dar per total nu e nimic deosebit, doar reclama. Nu traiesti mai mult daca te indopi cu produsele lor, sunt doar niste suplimente ca oricare altele, iar omul NU are nevoie de suplimente pentru o viata sanatoasa, ci de o alimentatie echilibrata si adaptata stilului de viata.

| gemeni6226 a răspuns:

Baiatul meu o folosea ani la randul dar s-a ales doar cu faptul ca nu mai minca fructe si legume ca nu poftea si din acest motiv s-a igrasat foarte tare.

| Dandinelle a răspuns:

Mama mea a facut o perioada, a ajuns sus si dupa aia s-a lasat. E mancare de bani daca te bagi in afacere si nu te implici in vanzari, e bine cand cresti si primesti pretul produsului mai mic, cursuri, calatorii etc.
Produsele nu mi s-au parut cine stie ce, daca faci sport la cateva zile si bei si un shake, atunci da, poti slabi. Dar am impresia ca au un efect bumerang cand nu le mai folosesti.

| amaliab1997 a răspuns:

Eu fac sport de performanță si pe mine cel putin ma ajuta foarte mult produsele lor, folosesc batoane, suplimente, proteine. Eu sunt pro pentru produsle herbalife.